Pošta - starý podnájem

Od: Datum: 09.07.13 09:17 odpovědí: 6 změna: 10.07.13 12:26

Potřebuji poradit, přestěhovala jsem se do nového podnájmu, byt teď předávám a chtěla jsem se s majitelkou domluvit, jestli bych si nemohla tak 1x týdně po nějakou dobu přijít podívat, jestli mi na tuto starou adresu nepřišla nějaká pošta. Ona mě odbyla s tím, že ne a že je to můj problém. Co teď?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.13 09:21
avatar

Když jsem se stěhovala já, šla jsem na poštu, tam mě zapsali do sešitu a měla jsem to štěstí, že mi přišlo všechno na novou adresu. Jo a taky jsem řekla pošťačce a ta to pohlídala. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fribble*
Datum: 09.07.13 09:22

Dojít na doručovací poštu, ohlásit změnu adresy a požádat o přeposílání na novou adresu. Tři měsíce je to myslím bezplatné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.07.13 09:53
avatar

Vyplňte si tento formulář a odevzdejte na poště. Jmenuje se to "dosílka".

Ohodnoceno: 4x
 
Od: zabu
Datum: 10.07.13 07:24

Ano říká se tomu opravdu dosílka, a zapomeňte na to, že je to bezplatné. Je to placená služba. Před asi 5lety, to stálo cca 200měsíčně, jestli se nepletu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.07.13 08:30
avatar

Cena dosílky je 182 Kč/měs.

Jednorázová dosílka (u zásilky uložené na poště) je zdarma. Zavoláte na poštu a poprosíte, aby Vám uloženou zásilku doslali zdarma.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.07.13 12:26

Dosílku jsem včera zařídila, ovšem bude platit až od pátku - říkala paní na poště. Mám tušení, že mi včera přišlo sipo, pomocí kterého platím i elektřinu, ale do schránky se nedostanu, s bytnou není řeč

doplněno 10.07.13 12:34:

Navíc mi dělá problémy s převzetím bytu, ovšem klíče mi zabavila. Přitom před 14 dny se mnou mluvila normálně. Řekla mi, že to mám vymalovat, nebo se na to vykašlat a ona si nechá peníze, které mi přebývají za služby (1500Kč). Nakoupila jsem barvy a celý den malovala jak divá (každá koruna se hodí), ale přijde mi, že ona už byla předem rozhodnutá si ty peníze nechat.

Vymalovala jsem na bílo jak chtěla, bylo to předtím světlounce zelené, ale prý to prosvítá, měla jsem to oškrábat a pak malovat - bylo se tam podívat asi 5 lidí a nikdo žádné prosvítání neviděl, všichni říkali, že je to dobré, jen ona a trvá si na svém, Já mám za to, že nikde nic neprosvítá. Je to dům, kde bydlí sociálně slabší, ti utíkají bez placení nájmu, nechávají po sobě díry ve zdech, zničenou kuch. linku apod., já jsem slušný člověk, který řádně a včas platil nájem, byt jsem udržovala v dobrém stavu, dala tam na své náklady novou mísu na wc a sprchovou baterii a ona mi háže klacky pod nohy. Odmítá se mnou jakkoli promluvit, jenom křičí, že jsem to neměla malovat, měla jsem jí prý nechat zrovna ty peníze a ona by si to zařídila sama.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.