Kolik stoji 1kwh od ČEZ?

Od: Datum: 10.06.13 14:22 odpovědí: 5 změna: 11.06.13 07:50

Na jejich internet.stránkach to nejde zjistit,nebo to zřejmě neumim*nevi*.Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zepe®
Datum: 10.06.13 14:26

šel bych sem http://financniradce.tn.nova.cz/energie-elektrina/ tady si to vypocitat

doplněno 10.06.13 14:26:

podle jističe a sazby

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.06.13 15:28

Spočítat to samozřejmě jde, ale pokud se vám nechce všechno propočítávat (zkoušel jsem si to, jde to, ale je to trochu pracné), můžete využít jž hotových propočtů zde http://www.tzb-info.cz/prehled-cen-elektricke-energie - stačí jen vědět svoji sazbu (tarif) a vědět, jaký máte jistič.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 11.06.13 00:28

Ahoj. Jestli chceš vědět přesně, kolik tě stojí 1 kw, tak použij poslední vyúčtování co ti poslali. Neřeš žádnou silovou el., velikost jističe, podpory solárů a jiný podobný věci. Z celého vyúčtování použij celkovou spotřebu v kwh a celkovou cenu v Kč.

Např. 7500Kč : 1250kWh je 6Kč. Kilowatu máš za 6 Kč. Rozpoložkovaný vyúčtování je jen proto, aby bylo nepřehledný pro občany. To samý se dá praktikovat i u plynu. Všechny ty firmy, si jsou navzájem matkami a dcerami a já říkám, když chceš opravdu ušetřit, musíš hospodařit se spotřebou. Nebo na to je jiný názor? Ahoj.

Ohodnoceno: 1x

Od: mija*
Datum: 11.06.13 07:50

*palec*Děkují moc za dobré rady,už jsem to přepočítala...denni proud 5.50kč za kw a noční proud 2.30kč.A jiný názor na spotřebu nemám, je třeba šetřit a průběžně kontrolovat spotřebu at pak při vyučtováni na nás nečeka nějaké překvápko.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.