Kominova sestava levně

Od: Datum: 01.06.13 11:34 odpovědí: 3 změna: 02.06.13 09:56

Dobry den,porad te prosim jakou kominovou sestavu ke krbu.Potrebuju 7m 160mm Samozrejme LEVNY A KVALITNI .Cetl jsem nake recenze a i znackove kominy (keram.vlozky) bohuzel praskaji.Tak jestli mate nekdo nakou skusenost a muzete doporucit. Predem diky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bonie*
Datum: 01.06.13 13:03

mně kominík doporučil tuhle firmu:

http://www.vacovsky.cz/produk…k---betonove-lehcene-kominy-4

protože jsem pak znala akorát schiedel, zkusila jsem to.

Komíny tu byly třetí den od objednání, naprosto se vším, co jsem k výstavbě potřebovala a za poloviční cenu.

K tomu obrázkový návod :D

Mám ho třetí zimu, všechno ok i se dobře čistí.

Ohodnoceno: 0x

Od: jendad
Datum: 02.06.13 09:56

Taky mám nerez BLK.Četl jsem děsné diskuse o praskání keramických vložek . Takže jsem se trochu poohlídl a šel jsem do toho nerezu. Ve světě už je používají i 50 let a jak jsem četl na diskusích stale jsou jak nový *palec*. A stejně když vám ta keramika praskne tak to vyvložkují nerezem . A otázka zadehtování a vyhoření je spíše příčina ve špatném spalování (kouř z komína) a nečištění komína

Datum: 01.06.13 23:28

Ahoj. Mrkněte na stránky EKOMEX-Radiana Železný Brod. Nemusí se stavět nic zděného. Já jsem s nimi spokojen. Ahoj.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.