Nivelace podlahy- jakou hmotu

Od: Datum: 01.06.13 10:17 odpovědí: 3 změna: 04.06.13 18:33

Dobrý den, ve sklepě se chystáme zařídit menší dilnu, v zamýšlené místnosti je ale bohužel příliš drsná betonová podlaha (byl by problém s úklidem a prašností). Lze použít některou nivelační hmotu jako finální povrch? Druhá varianta je použití lina, ale nevím, jak je to s jeho prodyšností- dýchání podlahy. Děkuji. Petr.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.06.13 10:21

Pokud by ti nevadilo to lino,použij lino s filcovou spodní vrstvou.Normální lino se po čase na hrubém, betonu prošlape.

JABRAKA

Ohodnoceno: 1x

Od: petr90*
Datum: 04.06.13 18:33

Lino by mi nevadilo, jen se bojim, aby se pod linem nedrzela vlhkost. Hledal jsem primo nivelacni hmoty, ktere mohou byt pouzity i jako konecna vrstva a nasel jsem tuto: http://www.floorwood.cz/nivel…acni-hmota-chemos-garaz-25kg/ . Nemate s touto (nebo podobnou) hmotou zkusenosti? Dekuji.

Od: fribble*
Datum: 01.06.13 10:39

Lino podle Jabraky je fajn, ale napřed bych jako podklad použil

Baumit Nivello Quattro Samonivelační stěrka

Samonivelizační stěrka na bázi speciálních pojiv, přísad a písku
k vyrovnání všech druhů cementových potěrů i litých potěrů na bázi síranu vápenatého před pokládáním dlažby nebo jiných nášlapných podlahových vrstev v interiéru. Vhodná též pro podlahové vytápění.
tloušťka: 1_20 mm spotřeba: 1,5 kg/m2 na 1 mm tloušťky balení: pytel 25 kg

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.