Za jak dlouho samonivelačku po betonáži?

Od: Datum: 30.05.13 11:14 odpovědí: 3 změna: 31.05.13 10:47

Ahoj přátelé, mám jednoduchý a prostý dotaz, prosím, za jak dlouho můžu vylít vybetonovanou podlahu samonivelačkou? Předtím samozřejmě napenetruji. Pokoj se betonoval před 14 dny a beton byl sušší, ne z mixu. Počkat ještě alespoň týden dva? *vezen*Nebo už můžu nivelaci provést. Moje novomanželka by ráda, abych už konečně dodělal ložnici *hi*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fribble*
Datum: 30.05.13 15:08

Nebál bych se do toho pustit - myslím. že 14 dnů bohatě stačí.

Ohodnoceno: 0x

Od: vokr
Datum: 30.05.13 15:39

beton zraje 28 dní do plné pevnosti bez ohledu na to kolik bylo záměsové vody v potěru,nedoporučuji pokládat další vrstvy před jeho úplným vyzráním.Vystavujete se riziku vzniku trhlin,nebo odpaření této vrstvy

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.05.13 10:47

Ještě bych chtěl doplnit dotaz, v pokoji mám všude dokola příčky ze sádrokartonu, nepoškodí se to při vylití samonivelačky? Mám strach, aby se SDK "nenacucal" vodou a nepokroutil. Nebo mám to raději kolem dokola oblepit mirelonovou páskou s fólií, nebo čím? Děkuji za odpověď.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.