Vestavná šatní skříň

Od: Datum: 29.05.13 20:11 odpovědí: 5 změna: 30.05.13 16:59

Zdravím a prosím o radu jak uspořádat vnitřek šatní skříně, kterou si nechám udělat na míru. Šířka bude 2m, tedy 2x posuvné dveřní křídlo po 1m a jde mi o to jakou udělat šířku polic a kolik dát šatních tyčí a jak dlouhé. truhlář tvrdí že šířka polic 1m je moc, že se budou prohýbat. Nabízí se tedy prostor ještě přepůlit, tedy šířka polic 50ck, ale to mi přijde jako nešastný rozměr. Ještě mě napadlo rozdělit to např 70cm police a 30cm tyč (po celé výšce) ale 30cm na tyč je poměrně málo a dvě pod sebe se ideálně nevejdou. jak byste uspořádali skříň šíře 2m ( dvě poloviny po 1m)?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.05.13 20:21

Já bych to udělal na třetiny. I troje posuvný dveře. Bud na tři kolejnice, pokud je místo a pokud je místa málo, tak troje dveře na dvě kolejnice.

Ohodnoceno: 0x

Od: nicknick
Datum: 29.05.13 20:27

ještě doplním že budou 3 tyto skříně vedle sebe, tedy celková délka bude 6m. a 3x 3 dveře bude vypadat asi "divně", navíc by to bylo finančně náročnější :(

Datum: 29.05.13 20:37

No jo, to je zásadní informace. V tpmto případě bych nedělal tři skříně po dvou metrech, ale čtyři po jeden a půl metru. Pak bude pulka skříně 75 cm, když se odečtou strany a příčky vyleze jedna police na 72,3 cm a to se už dá vydržet.

Ohodnoceno: 1x

Od: monika1*
Datum: 29.05.13 21:28

Podobnou šatní skříň jsem před roky s truhlářem taky dělala.

1. metrová šublata jsou super - krásně se mi tam vejde oblečení - když tvrdí, že by se prohybaly, tak a dá pevný materiál na dno.

2 udělala jsem chybu a nechala ty dveře udělat přes celou výšku skříně (3 metry) a nyní vidím, že to byla chyba, že se mi s těmi díly dveří těžko hýbá.

3. rozčlenění: Od stropu 2 velké police (na krabice, peřiny atd.), pak střední část s tyčí pro ramínka a dolní třetinu šublata.

U prvního šublete jsem nechala truhláře udělat pevné přepážky - příčky, kam dávám ponožky, kalhotky, šátky - drobné věci. Je to velice praktické. Doporučuji.

Datum: 30.05.13 16:59

Jestli nemáte dlouhé šaty, je dobré dát dvě tyče nad sebe. Na kalhoty a na košile nebo halenky. Prostor mezi nimi oddělit, zpevnit policí.;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.