Bydlení v bytě kde byl nábytek po požáru

Od: Datum: 27.05.13 13:33 odpovědí: 1 změna: 27.05.13 13:50
Před 2 roky v našem domě hořelo, poté jsme se každý odstěhoval do nového bytu, já si pro jistotu pořídil nový nábytek a veškeré vybavení, zbytek rodiny sice bydlí v novém bytě, ale některý nábytek a vybavení si ponehali starý z vyhořelé nemovitosti. Není sice ohořelý, ale byl zasažen splodinami hoření, které prý mohou být škodlivé a údajně většinou nepomůže ani jeho omytí. Rád bych se k rodině zpět přestěhoval, starý nábytek jsou ochotni dát pryč. Nicméně bych se rád zeptal zda se mezitím mohly uvolnit nějaké škodliviny do stěn nového bytu, případně zda se to dá nějak změřit. Předem díky za odpovědi.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.05.13 13:50

Mohly ale podle mého názoru jich mnohem více sníte např. v jídle v podobě různých éček, nosíte na sobě jako oblečení apod. v podobě různých přísad do látek, přicházejí s otevřeným oknem vzduchem a prachem apod. Existují i firmy na sanace domů a bytů po požárech. Pořádný čistič, hadr a jedu. Samozřejmě záleží i na tom, jak moc byl nábytek "zasažen".

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.