Sestavení staré skříně

Od: Datum: 27.05.13 10:12 odpovědí: 3 změna: 27.05.13 23:49

Chci použít starou skříň, tříkřídlou almaru do dětského pokoje. Nešla po schodišti, tak jsme ji s manželem rozebrali trochu násilným způsobem, ale podařilo se. Teď jsem ji obrousila a natřela podle představ a když jsem ji chtěla nahoře v pokojíčku dát dohromady, tak se mi to nedaří. Rohy se sesazují na principu protilehlých dřevěných "zubů", které do sebe mají zapadnout. Asi pro to je lepší výraz, ale nevím, jak to popsat. zpátky to ale nejde a dívala jsem se, že i když na jedné straně mi do sebe zuby zapadají, na druhé se i o dva milimetry míjejí, takže to do sebe ručně asi nesesadíme. Sbouchat nějakým velkým gumovým kladivem nebo jak na to, je vůbec reálné to dát zpátky dohromady. Nerada bych o skříň přišla, je pěkná a úprava mi zabrala taky nějaký čas..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.05.13 10:30

Nemůžeš nasazovat čepy od jedné strany. Musíš je dávat do sebe v celé délce najednou. Jakmile nasadíš jenom na jedné straně, tak tam druhý konec nedostaneš a poškodíš ho.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.05.13 21:28

Vypůjčte si od truhláře 2 svěrky, nebo také ztužidla, truhlářovi řekněte šířku skříně. Pak to zhruba sestavte a dejte nahoru a dolů svěrky. Pak je budete přitahovat za současného poklepávání, až čepy vjedou do sebe.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.05.13 23:49

Úplně nejlepší by bylo, kdybyste sem mohla dát nějakou fotku (fotky), kde by bylo pořádně vidět, o jaký typ ozubů se jedná. Pak by se dalo poradit přesněji.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.