Bio repel - co vy na to?

Od: Datum: 27.05.13 08:17 odpovědí: 3 změna: 27.05.13 09:43

Dobrý den, mám ve svém domě pořád na zdech proti domovním dveřím plíseň. Na zdech jsou pořád fleky, někdy suché, jindy mokřejší. Zeď jsem již oťukal až na cihlu, dal savo, do nové omítky další přípravky na plíseň ale ta se po čase opět objevila. Slyšel jsem o nějaké houbě, která plíseň požírá, pomohlo by to i v mém případě? Plísně na zdech byly od nastěhování, více či méně úspěšně odstraněny ale navracejí se stále. Zeď kde se plísně vyskytují byla původně se vchodovými dveřmi, časem se tam přistavělo a teď je zeď jakoby ve vnitřní verandě. Dům je celkem starý takže izolace vůbec žádná a nebo dost stará a nefunkční. Podřezávat dům je dost drahé tak prosím o nějaké rady jak se s tím poprat, jak buď odizolovat dům tak aby se plísně zničily a nebo zda mi postačí ta houba nebo jiné chem. prostřeky. Jsem už bezradný, díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fribble*
Datum: 27.05.13 09:19

Jedná se pravděpodobně o Polyversum - http://www.biopreparaty.eu/ucinna-latka/ucinna-latka . Četl jsem o tom, ale vlastní zkušenosti nemám. Ale píše se o tom jako o zázraku.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.05.13 09:40

Biorepel jsem použill, ale zase takový zázrak to není, jsou účinnější prostředky .

Ohodnoceno: 0x

Od: karellekar
Datum: 27.05.13 09:43

Můžete prosím napsat které? Vím, že se to tu asi už psalo, ale než to najdu.. Díky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.