Sikmina udírny

Od: Datum: 23.05.13 10:23 odpovědí: 4 změna: 24.05.13 09:08

Dobrý den,mám dotaz na zedníky,stavím si zahradní udírnu z cihel a ted řeším jak správně vystavět pyramidu,jehlan nebo šikminu na vrcholu udírny ze které bude trubka kouřovodu.Stavím z plných cihel.Prosím poradí někdo než se do toho pustím nějaké rady finty postupy?Udírna má venkovní rozměr 75x95 takže jehlan na vrcholu bude celkem malý.Děkuji za odpovědi.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.13 14:52

cihli se částečně v řadách posouvají tím pádem vám vznikne odskok,pak se to z venku nahodí a začistí,snad jste mě pochopil

Od: lubik*
Datum: 23.05.13 16:42

Jo jo,pochopil a tak nějak jsem si to myslel,jen je nějaký postup,kolik nejvíce ten odskok mohu udělat aby se to nezřítilo a mužu to udělat celé najednou nebo mám udělat třeba jen dvě řady a čekat na vytvrdnutí?Předem děkuji.

Od: bus*
Datum: 23.05.13 19:28

Musí být prostor udírny zakončen do pyramidy, jehlanu? Múže být ukončen rovným stropem a nad ním střecha jakákoliv. Ani komín nemusí být kolmo nahoru, ale z boku. Stačí se podívat na internetu, kde je inspirací a diskusí dost.

Od: lubik*
Datum: 24.05.13 09:08

*dril*Ano musí to být jehlan,protože jsem si to tak naplánoval a hlavně se mě to líbí.Soused udí ve staré skříni a topí v Petrách,maso dobré ovšem pohled na jeho zákoutí s udírnou-no,nic moc.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.