Strojek vypínače TANGO na SWING

Od: Datum: 23.05.13 08:37 odpovědí: 3 změna: 23.05.13 21:53

Chci se zeptat, lze použít strojek z Tango vypínače na vypínač Swing? Případně jak je to se strojkama Tango,Element a Time? Koupil jsem dům a předchozí majitel to nemíchal chaoticky po celém domě a já to chci sjednotit. Strojky jsou v dobrém stavu,proto bych je chtěl zanechat a tím i ušetřit nějakou korunu. Avšak nevím zda a na jaký lze použít krytku. Aby se mi nestalo,že strojek z Tanga nebude sedět třeba na Swing. Poradí někdo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.13 09:24

dle mého názoru zbytečná investice. až tam dáte nábytek, ani si toho nikdo nevšimne.dlouho jsme vybirali zasuvky a dnes už po nějaké zásuvce neštěkne ani pes.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.05.13 19:33

Většinou jdou vypinače a zásuvky sjednotit jen krytem.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Od: hop®
Datum: 23.05.13 21:53

Tango, Time a Element mají stejné strojky. Ovšem třeba u zásuvek se dodává strojek i s vnitřním krytem zároveň, zvlášť je jen rámeček.

Nepíšete, jakou skladbu toho chaosu máte, podle mne je vzhledově nejhezčí Time.

Swing je levnější varianta, obávám se, že má jiné strojky, ale to bych musel ověřit. Nebo se jukněte na firmu ABB, tam u každého strojku píšou, pro které designy funguje...

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.