Bosh a parkside

Od: Datum: 20.05.13 17:54 odpovědí: 11 změna: 21.05.13 15:08

Zdravim Vas pratele,jsem remeslnik a mam rad kvalitni naradi.Hodne vlastim naradi znacky Bosh,ale naradi v akci z Lidlu mi pripada hodne podobne,jeden muj znamy je s timto naradim spokojeny.Dokonce jsem slysel,ze naradi znacky Parkside z Lidlu je stejne vyrabene jako Bsh.Mate o tom nekdo lepsi informace?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 20.05.13 17:55
Pár věcí z Lidlu mám a na kvalitu si stěžovat nemohu.
Ohodnoceno: 0x

Od: olaf71*
Datum: 20.05.13 18:41

podobná je tak akorát zelená barva,ale rozhodně lepší než např.značka Assist

Datum: 20.05.13 19:00

Nepřirovnával bych ParkSide ke kvalitě BOSCH, ale určitě to nejsou ty nejhorší čínské šmejdy. Pár věcí ParkSide z LIDLu mám taky a nebyly s nimi žádné problémy, za tu cenu si rozhodně nemůžu stěžovat.

Dnes jsem v LIDLu koupil sekačku FloraBest, za 1650 Kč, 43 cm, 1800W, tak jsem zvědav co vydrží. Po prvním sekání jsem nadšen (doteď jsem měl sekačku z Mountfieldu 38 cm), stihl jsem zahradu posekat skoro za polovinu času oproti předchozí :)

Od: olaf71*
Datum: 20.05.13 19:18

nebude to tím, že jsi s ní začal běhat? *smich*

Datum: 20.05.13 21:26

Zelená řada Bosch a Parkside jsou opravdu naprosto srovnatelné značky. Není to zrovna vercajk pro každodenní profi nasazení, ale doma to poslouží dobře. Pár kousků od Parkside mám, naposledy jsem si koupil zkracovací pilu a jsem spokojen. Ale na profi využití mám jiný vercajk - Makita, Protool, Hilti a pod jsou osvědčené značky pro profi využiti.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.05.13 22:19

Já mám Parkside Aku Li-Ion vrtací šroubovák 18 V a jsem spokojen!

Od: weka®
Datum: 21.05.13 12:07

wapka...má super výkon a stála jen 1800kč...dokonce mi sundala i barvu na venkovních vratek před novým nátěrem ;)

Od: kls
Datum: 21.05.13 15:08

Mně taky, ale nové nátírání jsem neplánoval :-D Jinak na kvalitu Parksidu si nemohu stěžovat. Pracuji s ním sice nárazově (cca 4 do měsíce, ale zato třeba den v kuse) a zatím v pohodě. Důvěru budí i 3 letá záruka, protože do tý doby by se klump musel přeci jen už rozbít a kdyby náhodou jo, no tak to vyměná za nový kus nebo opraví. Čili no problem :-D

Datum: 21.05.13 12:57
Pokud jses řemeslník tak nekoukej do lídlu ale spis se pohludni po makitě nebo dewalt. Či hilty.
Zapve je to osvedčena kvalita koukni s cim dělaj kolegove a pod.
A za druhe to nevypada nejlip když přijedeš k zakazníkovi a budeš tam dělat s tim samym co má on...

Datum: 21.05.13 13:21

U mě byli řemeslníci a měl jsem lepší nářadí jak oni. Mě ale zajímalo, jak kvalitní práci odvedli, čím, to mě ani tak nezajímalo.

Od: weka®
Datum: 21.05.13 14:11

jinak nej servis,nej kvalitu jedině HILTY

samozřejmě mají i NEJvyšší cenu;))

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.