Jak silný beton potěr na polyš a pod anhydrit

Od: Datum: 19.05.13 13:54 odpovědí: 4 změna: 20.05.13 19:21

Zdravím zkušené...prosím, v koupelně na 5 cm polyš, pokrytý lepenkou chci dát 4 cm betonu s kari a na to 4 cm anhydrit a zalít topení trubičky o prům. cca 2cm . Stačí síla anhydritu a Betonu? Je kari nutná? Je to vůbec celé dobře poskládané? Trubičky je nutné přikrýt folií, že? Díííky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.13 15:08

topný anhydritový potěr

doplněno 19.05.13 15:13:

No tak slovy žádný beton žádná karina! položí se polystyrén v potřebné výšce na ten se položí sistémová deska do které vodaří nainstalují podlahovku a poté se to celé zalije anhydritem.

Ohodnoceno: 0x

Od: liburena*
Datum: 20.05.13 14:33

Díky, ta systémová deska je pevná? Nebude se to na polyši hýbat? Je to místo kari? Ptám se aby pak anhydrit nepraskal...kolik cm musí být nad trubkami? Zalejval jste si sám anhydrit , nebo to fakt umějí jen profici s čerpadlem? Plocha je 6 m2... Díííky

Datum: 20.05.13 19:21

Systémových desek jsou různé druhy není podstatné jestli je pevná plní funkci kotvící pro trubky podlahového topení , většina systémovek se spojuje tzv. zámkovým systémem, karina se nedává , protože anhydrit žere kovy ,nad trubkami má být min 3 cm anhydrit jsem nezalival sám ,ale několik set tun mi ho už proteklo rukama *hi* no myslím že existuje nějaký pytlovaný produkt , ale nesetkal jsem se sním lejem ze sila .

Datum: 19.05.13 17:34

Také je tu ještě jedna možnost - použít sádrovláknité desky na tu systémovku,buď přilepit nízkoexpanzní pěnou ,nebo nechat volně,kolem dokola zapěnit montážní pěnou a pak lepit dlažbu.Dlažbu okolo utěsnit silikonem.

JABRAKA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.