Robotický vysavač, ano - ne?

Od: Datum: 19.05.13 02:11 odpovědí: 9 změna: 19.05.13 22:44

Máte jej a jak jste spokojeni? Jsem zastáncem klasického úklidu, tj, pořádně všude vysát, pak vytřít. Ale už jsem párkrát viděl na různých místech tyhle robotické vysavače. Koupili byste si to domů? A jak je to s další údržbou? Dle povahy bydlení,samozřejmě. My bydlíme u lesa a ikdyž máme sítě v oknech, chvíli nevysát, dělají se všue v domě chuchalce prachu. Na to je to asi dobré, to vysavač posbírá. Ale ne z koberce, možná tak z dlažby.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 19.05.13 10:39

Dobrý den, zkušenost s tímto přístrojem nemám, tak jen názor. Nemám to, nepotřebuji to a nechci to.

Ač jsem pro moderní techniku, tak opravdu nemusím mít doma vše a ještě předražené. To, že je to údajně jeden z nejprodávanějších výrobků, pro mne není důvod si to pořídit. A jak píšete - je-li doma "nasviněno", tak se vytáhne pořádný velký vysavač a uklidí se klasicky. Ale, asi tento můj názor bude zpochybněn někým jiným, tak se rozhodnout musíte sám. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.05.13 15:59

Dobrý den, ja jej mám, má své výhody i nevýhody, klasickým vysavačem uklidíte rychleji apod...používám jej, že ho prostě zavřu do místnosti, naprogramuji a vysaje, musíte ale např. pozvedat židle, prostě je nejlepší co nejvíce předměrů ze země pryč, nevýhodou je hlučnost, slyšet je i přes zavřené dveře (psi se mohli napoprvé zjevit), ale ten náš uklizí pěkně z koberce i dlažby, máme ale držší, za 7 000 korun. Používám jej hlavně když nestíhám...

Datum: 19.05.13 17:05

Robotický vysavač patří do kategorie drahých hraček.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.05.13 17:31

Milane, chuchvalce prachu se (aspoň u nás ) tvoří v rozích a mezi nábytkem, tam se robotický vysavač stejně nedostane. Já jsem si na menší bordel oblíbila obyčejný smeták a jinak vysavač.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.05.13 22:44

Nemohu s Vámi souhlasit, má výsuvné rotující štětičky, ty binec vymetou, z rohů jej v pohodě dostane..

Datum: 19.05.13 19:46

nemáme jen. Můj názor je takový, že objem nádoby je příliš malý na obvyklý bordel v bytě. Podle mě je to poměrně drahé zařízení, které nemůže být zas až tak užitečné na standardní nepořádek. Souhlasím, že když někdo má luxusní byt neb dům, suprové podlahy, výměry že některé místnosti ani nepotřebuje nebo nenavštíví a plat v eurech místo v korunách, tak si toto zařízení pořídí.

Datum: 19.05.13 19:49

Ne. :)

Datum: 19.05.13 20:19
Máme celkově málo nábytku, zapneme ho když jdeme ven, při návratu je uklizeno tak na 95%. Příště zase jiných 95%. Někomu se hodí, pro jiného blbost.

Datum: 19.05.13 20:25

ANO , ale dražší , levnější - ne , s dražším mám dobré zkušenosti , postará se sám o sebe uklid jde mimo vás , mužete sedět a dívat se na tv nebo vysaje když jste v práci . Já to mám tak že když ráno odejdu z domu tak vyjede z dokovací stanice a začne vysávat na pomalej chod (má čas) příjdu domů , něco udělám jdu se vysprchovat a vysaje znovu na rychlí chod potom zajede spátky do stanice a druhý den na novo. O víkendu uklidí třeba vždy po návštěvě. Zatím my nezavazel , kdyžj jdete tak vám uhne z cesty. Když někde něco položím (krabice) tak ji objede a na místo se vrátí až krabici odělám.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.