Bude cementový špric držet na pískovci?

Od: Datum: 17.05.13 20:35 odpovědí: 3 změna: 18.05.13 21:04

Dobrý den,chci jenom tak na hrubo špricnout-nahodit venkovní zaď je to takový taras směs cihla,kámen,pískovec

Tak se chci zeptat jestli ta cementová malta bude držet na tom pískovci,jak víme tak pískovec se rád pořád drolí

tak abych to za rok nedělal znova,předem díky za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 17.05.13 20:38

Pokud je na pískovci zvětralá vrstva, oklepej ji nebo okartáčuj - ale cementový špric na pískovci drží a chrání jej.

Důležité ale je, aby zídka nenavlhala, jinak pískovec rychle mrazově zvětrává.

doplněno 18.05.13 21:24:

Spíš doporučuju říční písek, ale patřičně jemná frakce se bude hůře shánět - a směsím já moc nevěřím, jsem ´staromilec´... ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: martinxx1
Datum: 17.05.13 20:41

Jo zeď je suchá,možná někde v rohu u země je trochu navlhlá,jinak zvětralé to neni a nic se neloupe šlo mi jen o to jestli to bude držet díky*palec*

Od: martinxx1
Datum: 18.05.13 21:04

Ještě se chci zeptat,jaký písek je lapší na cementovou maltu?Kopaný nebo betoňák?A muže se popřípadě přidat do cementové malty multibat aby víc lepila?Díky za rady

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.