Malování. Co vybrat?

Od: Datum: 17.05.13 13:40 odpovědí: 6 změna: 19.05.13 10:15

Ahojda všichni, s manžou jsme se rozhodli si vimalovat. Chtěli byjsme něco hezkýho, ne Primalex, to je lepší už hlinkou...člověk se otře aje špinavej.

S manžou jsme byli už v několika prodejnách, protože si to chcem udělat hezký, chtěli byjsme nějaký ty italský efekty, ale těch firem je tolik...mátě někdo zkušenosti s Oikosem, Jubem, San Marco nebo jinejma? Zvládnem to sami?

Dik

Jarmila

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jarmilajarmila83*
Datum: 17.05.13 16:20

Takhle nějak si to představujem...nikdo nemá zkušenost tady? Páček

http://www.living.cz/tipy-a-t…urovani-zvladnete-i-sami.html

doplněno 17.05.13 16:21:

nějak mi nejde vložit obrázek

doplněno 17.05.13 16:26:

tak už dobrý...omlouvám se všem...jsem PC antitalent *zed*

Datum: 17.05.13 16:46

myslíte zřejmě benátský štuk- pokud jste to nikdy nadělali- nechala bych to malíři , přeci jen na to budete koukat dýl než pár dní

Ohodnoceno: 0x

Od: olaf71*
Datum: 17.05.13 19:26

Primalex Polar,Plus,Fortissimo je otěruvzdorný, špiní jen Standard. ona také hovoří cena.

Ohodnoceno: 1x

Od: ivik®
Datum: 18.05.13 08:38

Polar ale po zaschnutí praská,lepší je Primalex Plus...

Datum: 19.05.13 09:56

To je divné co píšete, že se o Primalex otřete a jste špinavej. Možná kupujete ten nejlacinější co existuje nebo používáte nějaký, co stál a tvrdnul x let někde ve sklepě.

Zkuste Primalex plus nebo Primalex polar. Ale úplně nový a čerstvý.

No já vím, že není zrovna laciný. Velký kyblík stojí přes 400.-

Já mám vymalováno vždycky pouze a jedině Primalexem plus a nemůžu si stěžovat.

Datum: 19.05.13 10:15

Naprosto stejná zkušenost jako kolega figurek. ;) Maluju si sama celý můj dlouhý život, každý rok jednu místnost a neštvu se s tím! Vždycky jedním z Primalexů. Nikdy se nic neotíralo, nikdy nic nepraskalo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.