Odpojení neplatiče od vody

Od: Datum: 12.05.13 21:57 odpovědí: 3 změna: 13.05.13 14:09

Jsem spoluvlastníkem obytného domu, který byl rozprodán po bytech. Každý z bytů je vybaven odpočtovým vodoměrem. Je možné odpojit (odmontovat odpočtový vodoměr) jednomu z majitelů bytu a tím mu uzavřít přívod vody, když tento majitel delší dobu cca 3 roky neplatí vodné a na výzvy k zaplacení nereaguje? Nedopustíme se nějakého protiprávního jednání?

Děkuji L.S.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.13 23:02
avatar

Doporučil bych neplatiče dát k soudu,je to jediná spolehlivá cesta nápravy.

JABRAKA

Ohodnoceno: 3x
 
Od: zabu
Datum: 13.05.13 13:17

Zákon praví, že vodaři v případě neplacení smějí zavřít vodu do domu, ale majitel nájemci nesmí. Paradox? Ano v Absurdistánu je vše možné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.13 14:09

Jestliže nejste ve vztahu pronajímatel nájemce, jakože z dotazu vyplívá že né (SVJ) Společenství Vlastníků Jednotek.Tak mu tu vodu zavřít můžete bez právních následků.U takových osob ale většinou nestačí demontovat vodoměr, seženou nebo vyrobí si mezikus a a napojí se na černo.Zadejte do vyhledavače na Poraďte .cz " odpojení neplatiče"

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.