Cena pozemku od PÚ

Od: Datum: 11.05.13 11:02 odpovědí: 5 změna: 13.05.13 06:52

Dobrý den, chci si odkoupit pozemek od pozemkového úřadu, přímo přiléhající k mé nemovitosti. Protože nemám ani rámcově představu, za kolik se pohybuje metr, tak se chci zeptat, zda někdo poslední dobou neodkupoval a jaký byl odhad.

Je mi jasné, že záleží na lokalitě a jiných podmínkách, prostě jen nějaký názor nebo zkušenost, abych se začal orientovat.

Pozemek je veden jako trvale travnatá plocha určená k rekreaci, je na něm několik nevýznamných náletových stromů, lokalita je malá vesnička, bonita 2 , má přístup k obecní cestě.

Děkuji za odpovědí předem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 11.05.13 11:08

Já bych se nebál pro konkrétní info kontaktovat přímo úřad.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.05.13 11:13

Doporučili mi zažádat přímo o odhad.

Datum: 11.05.13 11:25

odhad by si měl udělat úřad sám, pokud Vám to ale tak řekli tak si sežeňte odhadce který Vám to může odhadnout na co nejnižší částku.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.05.13 11:30

Mají své znalce, mně jde jen o nějakou představu do čeho jdu, jestli se bavím o 10 za metr nebo o 100. Zemědělská půda je za pár korun, ale od fondu jsem slyšel za travnatou plochu i 90/m.

Datum: 13.05.13 06:52

Tak jsem podle tabulek bonity a lokality vypočítal asi 13 kč/m, to jsem zvědav na realitu odhadu .

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.