Jak nasadit nitě do stroje?

Od: Datum: 04.05.13 12:00 odpovědí: 4 změna: 22.06.13 14:13

zdravím,

našli jsme v chalupě šicí stroj Husquarna huskystar model 60, ale není u něho návod a ani já ani manželka netušíme jak do něj nandat horní a spodní nit. Zkoušel jsem na internetu hledat manuál, ale všechny cesty vedou jen na nějaký placený stažení za 15USD.

Nemáte ho někdo doma - neproradíte?

doplněno 04.05.13 12:01:

ještě jak vypadá

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sic
Datum: 04.05.13 13:02

To vám ukáže každý kdo šije...

Od cívky doleva nahoru (je vidět na fotce), dolu k napínači ten ovinout spodem zprava doleva, nahoru, protáhnout, a dolu přes očko do jehly. Spodní nitě se dávají pod jehlu

Ohodnoceno: 0x

Od: koudalak*
Datum: 04.05.13 13:21

díky za radu, bohužel kdo šije, tak od toho kdybych si nechal poradit, tak musím podstoupit návštěvu tchyně*ee*

horní nit jsem už dal dohromady a spodní je taky pěknej patent, ale když jsem si točil kolečkem, tak jsem na to nakonec přišel

díky

Od: sic
Datum: 04.05.13 13:37

Proč tchýně? "Haló slečno, ovládáte šicí stroj? Potřeboval bych pomoct s navléknutím nití *placni*

Od: vendulajirmann
Datum: 22.06.13 14:13

Dobrý den, mám doma tento samí šicí stroj po mamince. Neprotahuje nám spodní nit. Mohl byste nám prosím nafotit jak nastavujete spodní i vrchní niť? Moc děkuji:) Bohužel také nemáme návod.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.