Jakou nivelačku na mazaninu

Od: Datum: 28.04.13 16:17 odpovědí: 2 změna: 28.04.13 17:48

Dobrý den, mám nově vybetonovanou podlahu v ložnici plocha cca 19 m2. Ještě nevim zda budu pokládat miralon a na něj nějakou plovoučku, nebo např nějaké PVc marmoleum apod. Chtěl bych vyrovnat menší nerovnosti max cca 3MM. Jakou nejlépe koupit nivelačku a hlavně jaké množstrví, případně jak provést?

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.13 17:36

Osobně jsem nevyrovnával a místo mirelonu mi dp 6mm extrudovaný polystyren.Jakou použijete nivelačku záleží jen na Vas a spotřeba je uvedena na každém balení a pokud skusíte gůglit tak si můžete v pohoidlí od PC najít i techn ické listy některých nivelaček a spočítat si sám přibližnou spotřebu!

Viz třeba odkaz na výrobek Baumit : http://www.azstavba.cz/omitky…o-quattro/?a=Nivelacni-sterka

V odkazu uvedená nivelačka by měl stačit jeden až dva pytle ,odhad záleží na průměru jaké máte nerovnosti!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.04.13 17:48
Hlavně sí nastudovat předem technologii. Znám borce co neudělal penetraci. Suchý beton mu ze stěrky vypil vodu dřív než se rozlila a pak měl místo 4mm nerovností na podlaze hrb.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.