Praskliny, nerovnosti - stěrka?

Od: Datum: 23.04.13 12:56 odpovědí: 3 změna: 23.04.13 15:37

Ahoj, různé praskliny jsem většinou vyspravoval sádrou a nyní akrylátovým tmelem v tubě (cena se pohybuje okolo 50 kč / 300 ml). V receptáři jsem viděl použití vnitřní vyrovnávací stěrky na praskliny, vyrovnání nerovností zdi atd. Koukal jsem, že cena za 1,5 kg je pouze okolo 80 kč. Nevyplatí se spíše používat tu stěrku než akrylový tmel? A dá se využít i Keraštuk? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.04.13 14:22

Určitě se to vyplatí,dokonce tuto finální stěrku trochu ředím barvou(Primalexem) aby se lépe nanášela.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Od: haris
Datum: 23.04.13 15:12

A kvalitativně je na tom srovnatelně s akrylem nebo lepší? A ten keraštuk by také šel použít? Nebo ten už je spíše na štukování velkých ploch.

Datum: 23.04.13 15:37

Finální stěrka je výhodnější,protože se líp roztírá.Akryl je pevnější a pružnější,ale také dražší.Keraštuk je spíše štuková vápenná stěrka,.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.