Oprava dlažby na balkoně

Od: Datum: 19.04.13 18:47 odpovědí: 2 změna: 19.04.13 23:02

Před nedávnem jsem se radila,jak opravit odstřelující dlažbu na balkoně..Rady byly cenné,ale nakonec to dopadlo tak,že jsem si zašla do toho obchodu,co mě to prodali a dověděla jsem se,že mě ta slečna,co tam kdysi dělala,prodala dlažbu,ale ta není na balkon,tudíž není mrazuvzdorná.Nejraděj bych tu slečnu pozvala,ať mě to opraví,ale ta už tam nepracuje.Ale měla jsem se pokusit najít paragony,akce byla sice úspěšná,prohledala jsem všechny moje papíry,sice jsem našla,co jsem hledala,ale nevím jestli to bude co platné.Ale děkuji tímto všem,co mě radili a snažili se mě pomoci.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.13 19:12
avatar

Není zač a ďekuji za všechny rádce na poradně , málokdy někdo poděkuje ale oto to více potěší děkujem *ua*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kjanik112*
Datum: 19.04.13 23:02

Ano, je třeba důsledně rozlišovat dlažbu venkovní a vnitřní, toto ví každý řemeslník. Že tam už ta prodavačka není, Vás nemusí zajímat, za špatnou dodávku zodpovídá celkově firma, takže jednejte jenom s ní. Je-li to solidní firma, sama se bude snažit se s Vámi vyrovnat, rozhodně nebude mít zájem jít s Vámi do předem prohraného soudního sporu. Přejeme Vám úspěšné pořízení.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.