Vlhká zeď

Od: Datum: 18.04.13 09:42 odpovědí: 1 změna: 18.04.13 21:15

Všechny vás zdravím a prosím o radu. Ne jedné zdi v kuchyni mám po celý rok vlhkou mapu. Pod kuchyní je klenbový sklep z cihel...mezi podlahou kuchyně a stropem ve sklepě je vidět, že je tam izolace, ale taky tam vedou plastové trubky s vodou...tam je izolace přerušena, aby tudy mohlo vézt to potrubí. Napadlo mě, že ta vlhkost je bud z rosících se (popř. mírně kapajících) trubek, nebo díky té protržené izolaci...nebo obojí.

A vás bych se chtěl zeptat, zda-li neznáte někoho kvalifikovaného z okolí Ostravy, Hlučína nebo Opavy, kdo by se mi na to mphl přijet podívat a navrhnout, popř. realizovat řešení. Vím, že firem na podřezání domů je spousta...spíš mi jde o doporučení někoho z vaší zkušenosti.

Předem děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.13 21:15

pokud je vlhké celoročně, tak se obávám, jestli není něco s trubkami, resp. zdali nejsou netěsné. Není normální, aby byla vlhkost právě v jednom místě a celoročně.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.