Tlakový spínač PS 02m

Od: Datum: 16.04.13 10:58 odpovědí: 2 změna: 16.04.13 13:12

mám dotaz jestli tento tlakový spínač můžu použít: rozsah tlaku je 1-5 tzn že třeba v 2 bar mi sepne motor začne dofukovat a v těch 5 vypne? dotaz 2 když mám kompresor kterej umí foukat třeba 10 atm, nemusí být ten spínač dimenzovaný třeba na 12 bar. díky

Nastavitelný tlakový spínač 1-5 bar v provedení 230 V, připojení 1/4" s převlečnou maticí.

Nastavitelný tlakový spínač 1-5 bar s otočnou maticí, pro snadné připojení a s možností libovolného nastavení zapínacího a vypínacího tlaku v daném rozsahu. V provedení 230 V.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.04.13 12:47

na výstupu kompresoru byste měl mít pojišťovací ventil a teprve za ním tlakový spínač.

No a jestli chcete nějaké lepší informace o vašem tlakovém spinači, pak byste sem mohl dát nějaký konkrétní link.

Typů je hodně a výrobců ještě víc.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.04.13 13:12

Pokud jde o tento spinač:

http://www.cerpadlazavlahy.cz…-spinac-ps-02-m-aquacup-230-v

tak ten použít půjde. Má to ovšem nějaká ta ,,ale´´ - tedy především - nevím, na jaký kompresor to plánujete, ale 5bar je dost slabota. To i ty ,,pouťové´´ kompresory z bau... krámu umí alespoň 8bar, některé i 10.

Další věc - nemá to vypínač, ten bude třeba doplnit.

A dost podstatné - nemá to odlehčovací ventil - to je taková věcička, co vypustí stlačený vzduch z výtlačného potrubí a tím umožní daleko lehčí rozběh kompresoru po zapnutí.

Přitom nejde o nějak závratnou investici - třeba tenhle spinač má vše výše zmíněné a považuji jej proto za vhodnější pro účel ovládání kompresoru :

http://www.svarecky-kompresor…vyvody-1-4-gav-prm-4/d-72413/

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.