Výměna palubek ve štítě domu

Od: Datum: 15.04.13 18:31 odpovědí: 5 změna: 16.04.13 09:37

Prosím o radu zda by bylo možno vyměnit dřevěné palubky ve štítě domu za palubky z umělé hmoty. Štít je na jihozápad a nátěr dřevěných palubek je za dva roky od sluníčka a od deště pryč. A ještě jetli existuje firma která by to vyměnila. Děkuji Moravanka

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.04.13 18:36

zadejte si do hledání montáž a výměna plastových palubek - jistě najdete co potřebujete

Ohodnoceno: 2x

Od: mowla*
Datum: 15.04.13 18:57

Jen doplním - hledej takovou firmu v okolí - ať tě případně doprava nestojí více, než oprava...

:-D

Ohodnoceno: 2x

Od: jendad
Datum: 15.04.13 19:24

Já bych doplnil - použijte světlé odstíny plastu - nebojte se bílé , šedé ,atd . Co vám pujde k domu a okoli . Ono když na to pere sluníčko tak se to v létě hodně zahřívá.

Tady máte ceník co jsem našel firmu na internetu - http://www.madus.cz/cz/katego…enik-obkladovych-palubek.aspx

Ohodnoceno: 0x

Od: sinner
Datum: 16.04.13 00:26

Zdravím , ohledně ty barvy doporučuji světlejší odstíny mám v okolí štít stodoly celý pobitý hnědou palubkou ,směr je na jih. A barva jde do hajé..jako by zesvětlala.

Datum: 16.04.13 09:37

Myslím,že by stačilo plast připevnit na stávající palubky.

JABRAKA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.