Sádrokarton a světlo

Od: Datum: 15.04.13 18:22 odpovědí: 5 změna: 16.04.13 12:26

Dobrý den nechal jsem si z půdy vedle svého bytu udělat místnost navíc a strop mám ze sádrokartonu.Koupil jsem si stropnice a mohu ty světla přišroubovat jen na ty černé šrouby nebo jsem slyšel že se tam musí dát nějaká hmoždinka.Je to na tři šrouby.Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.04.13 18:27

Pokud se trefíte do profilu, tak stačí ten černý šroubek TN 3,5 dlouhý. Jinak do samotného SDK musíte přes hmoždinku určenou do SDK

Ohodnoceno: 0x

Od: mowla*
Datum: 15.04.13 18:37

Použij tuto hmoždinku http://eshop2.ivl.cz/kovove/4465-Hmoždinka-kovová-MOL-4x25 (odkaz si musíš do adresního řádku zkopírovat, tady neprojde přes diakritiku) - lze použít i pokud by ses trefil do upevňovacího profilu...

Nebo tuto - http://eshop2.ivl.cz/plastove-20466/228-Hmoždinka-do-sádrokartonu-DRN-23-NYLON-200-ks (odkaz dtto), ale tu lze zašroubovat jen do SDK desky.

Datum: 15.04.13 19:38

alarme, nevím jaká máte světla, ale ujišťuji Vás, že poslední dobou nepoužívám turbolety (výborné hmoždinky do SDK), ale jen šrouby TX 35. Pověsím zářivku na 6 vrutů a drží to. Kdo nevěří, ať si udělá několik testů, jako já.

doplněno 16.04.13 17:17:

jemný závit není zrovna OK, ale na tak lehkou věc je to OK:

Datum: 16.04.13 12:10

Koupil jsem šrouby vrut do sádrokartonu 3,5x25 s jemným závitem,drážka Philips a světlo je toto.

Datum: 16.04.13 12:26

milane ja verim, a ted nemusi nikdo verit mi, ale na takove vruty sem do sadrokartonu upevnil vnitrni jednotku klimatizace. A drzi do dnes. Nebyly hmozdinky, muselo se improvizovat. Bylo to ale svinstvo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.