Oprava zateplené fasády

Od: Datum: 15.04.13 08:09 odpovědí: 5 změna: 16.04.13 07:08

čím opravit menší díru v zateplení?je to jen povrchová vada, kde odpadlo kus fasádní omítky...

fasádu mám zateplenou, takže to asi bude silikátová omítka apod...kdo ví...můžu kdežtak hodit foto...

dík za rady...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.04.13 11:11

Dobrý den, ta fotka by se hodila. Potom dostanete jistě lepší a konkrétnější radu. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.04.13 11:44

natáhnout ovět tu samou omítu a zapravit s okraji.spíš tam bude nějaký důvod proč to odpadlo?jinak pokud to byla probarvená tak už to bude viditelné,foto opravdu pomůže

Datum: 15.04.13 20:50

Pokud je omítka odloupnutá až na perlinku,tak bych doporučil to místo zamáznout lepidlem a po zaschnutí opravit fasádní vrstvu.

JABRAKA

Datum: 15.04.13 21:04

weka, máte to odpadlé jak říká kolega, nebo jak si myslím já?

doplněno 16.04.13 17:16:

weka,

1) dáte na perlinku lepidlo,

2) buď flek natřete barvou jako obrázek, třeba kostičku, kolečko či nějaký jiný obrazec a uděláte to jako ornament.

Ohodnoceno: 1x

Od: weka®
Datum: 16.04.13 07:08

ano jde vidět pet linka...jedná se mi o to, že doma nemám fasádní omítku a pochybuju, že ji koupím v 1kg balení ;))

jinak stěnu mám bílou, takže bych to hlavně potřeboval opravit a to jestli to půjde trochu vidět mě až tak netankuje ;)

hlavně , ať tam není vidět pet linka a nedostává se tam voda.. ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.