Podium z europalet

Od: Datum: 13.04.13 20:47 odpovědí: 1 změna: 14.04.13 05:06

Zdravím,

jsem členem jednoho křestanského sboru a uvažujeme o stavbě "podia". Nemáme žádný obrovský kostel, ale prostory bývalé školky tak uvažujeme nad nějaký podiem, které by "rozděillo" část pro kapelu a kazatele s části pro posluchače a taky schovat část kabeláže. Tak nás napadlo udělat "podium" z europalet. Naše představa (přesněji zatím moje :) ) je na každou paletu přitlouct nějakou desku o velikosti té palety a nějak je rozebiratelně spojit - nějake šrouby apod. A přes to celé hodit koberec. Jde o to aby to bylo současně i rozebiratelné.

Ale než to vše začneme vyrábět tak na mě byl vznesen dotaz jestli to nebude vrzat. Pokud se na každou tu paletu dá třebas centimetrová deska, která bude přitlučena velkým množstvím hřebíků. Jaká je pravděpodbnost, že to bude vrzat? Já tvrdím, že když se koupí nové europlatety a 1cm deska a pořádně se to přibije tak by vrzání nemělo vznikat. A nebo má na to někdo jiný názor?

Čí nápad jak to vytvořit tak aby to na 100% nevrzalo? Budu vděčný za každý názor. Děkuji! :)


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ferda6
Datum: 14.04.13 05:06
 

Myslím že sklon k vrzání mají hladce opracované povrchy (proti sobě), zejména z tvrdého dřeva. Použijte tedy alespoň jeden povrch s hrubou strukturou, jinak riziko vrzání je ale i při tření na bocích prken. Problém by mohla spíš působit chůze v botách s tvrdou podrážkou, koberec bude určitě vhodný.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.