Kde koupit levně sádrokarton a příslušenství?

Od: Datum: 12.04.13 15:12 odpovědí: 11 změna: 08.08.15 17:21

Chystám se k rekonstrukci domu a chceme vybudovat levně sádrokartonové podhledy svépomocí s ohledem na omezené finance. Jak montovat sádrokarton jsem si již zjistil a se švagrem se na to chystáme příští měsíc. Stavebníci poradíte kde koupit materiál a kde je to levné? Kromě sádrokartonu potřebuji ještě příslušenství, tzn, závěsy na sádrokarton, třmeny, krokvové závěsy, šrouby do sádrokartonu, tmely apod. Poradíte z vlastní zkušenosti nějaký prověřený levný eshop se stavebninami? Pro eshop jsem se rozhodl, protože nákup v našich stavebninách je prostě strašně drahý a jako malý odběratel se na slušnou cenu nedostanu. Tak uvažuji že snad ušetřím touto cestou.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.04.13 15:30

Zrovna se chystám vystavit na aukro toto:

http://starbrana.cz/sroubovak…-dewalt-dw274k-na-sadrokarton

Už mi posloužil a prodávám dál, pokud máte zájem, cena bude 1500kč

http://brnokomarov.rajce.idnes.cz/aukro/#P3290016.jpg

Ohodnoceno: 0x

Od: kutilek
Datum: 12.04.13 17:58

Já kupuju na spojnovak.cz . Mají tam za dobrou cenu nejen věcí na sádrokarton, ale taky podle mě levný spojovací materiál.

Od: luisjesusa*
Datum: 27.04.13 18:08

Ja kupuju tmely na http://italstav.eshop-zdarma.cz/ dobra kvalita a cena

Od: filino
Datum: 10.07.15 17:46

Chtěl bych taky dělat sádrokartonové stropy. Děláte si to sami nebo jste si vzali někoho, aby vám s tím pomáhal, kdo se tím normálně živí?

Od: nico13
Datum: 10.07.15 21:21

Pokud s tim nemate zkusenosti, je lepsi mit k ruce nekoho, kdo to uz alespon nekdy delal. Nebo si nejdriv zajdete okouknout nejakou partu.

Ja nejdriv jen pomahal a pak uz jsem si na celym baraku delal stropy sam

Od: majkl*
Datum: 14.07.15 18:19

Souhlasím s nicem, já jsem to hodně studoval na netu a řešil se se známým, který se v tom orientuje. Udělal jsem to sám s bratrem. Pak je důležité vybrat všechno co je potřeba a vzhůru do díla.

Datum: 14.07.15 19:54

Každá práce je jednoduchá, pokud o tom trošku víte. Jako prodejce tohoto materiálu, vím jak někteří zákazníci ve snaze ušetřit, koupí spoustu zbytečných věcí. Nejideálnější je, najít stavebniny, kde mají technika, který Vás navštíví, navrhne řešení, sepíše matroš, poradí s montáží, vezme zpět co zbyde, zkrátka službu zákazníkům.

Odkud jste?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.07.15 22:15

Bavil jsem se o tom včera s kamarádem, který je na podobné věci docela zručný. Jsem od Znojma. Doporučil mi nějaký obchod, možná to zkusím s nimi probrat.

Od: jirin
Datum: 25.07.15 22:40

Nemám s tím sice zkušenosti s takovým nakupováním. Ale pokud tomu rozumí jejich zaměstnanci a dobře poradí, tak to nemusí být špatné. Pokud si to člověk chce udělat svépomocí, tak proč ne.

Datum: 27.07.15 20:33

Bohužel jsem si vzal "někho" kdo tomu údajně "rozuměl", dneska vím, že bych to udělal sám a i líp. Takže buďto pokud víte o někom, kdo to opravdu umí, tak to svěřte jemu, případně investujte do firmy. Pokud jste zručný, načtěte něco na internetu, zkušenosti těch co kdo kde pokazil a udělejte si sám ;)

Datum: 08.08.15 17:21

Myslím, že by na to mohl být kamarád zručný. Nedělá přímo tyto věci, ale řemeslník je. Na baushopu jsem se zkoušel poradit a řekl bych, že by to mohlo jít.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.