Oprava nájezdu u garáže

Od: Datum: 07.07.13 23:58 odpovědí: 2 změna: 12.07.13 17:13

Dobrý večer, obracím se na Vás s prosbou o radu, která se týká opravy nájezdu u garáže. Nájezd se mi začal postupem času drolit čím dál více, tak jsem si řekl, že s tím musím něco udělat, abych se jednou nepropadl i s autem. :)

Prozatím jsem odsekal a vymetl nesoudržné částí původního betonu a provedl jsem nátěr kovové konstrukce předgarážového kanálku. Nyní už k dotazu a to, co konkrétního k opravě nájezdu použít? Jedná se mi hlavně o vyspravení vlastního nájezdu (hloubka defektů do cca 25 mm a také dobetonování vydrolených míst kolem konstrukce kanálku (na foto červenohnědá konstrukce).

Mám použít normální cement spolu s kopaným pískem, příp. prosívkou a nebo koupit něco z řady betonových potěrů značek Knauf nebo Cemix? Děkuji za rady, foto přikládám.

http://www.cemix.cz/produkty/…0-polymercementovy-poter-40_3

http://www.cemix.cz/produkty/…ry_2/030-cementovy-poter-30_3

http://www.cemix.cz/produkty/…ove-potery_2/040-beton-klasik

http://leteckaposta.cz/106267662


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: tere71*
Datum: 08.07.13 07:09

Moc nerozumím otázce. Spravit by to mělo jít tak aj tak, ale s ničím speciálním nemám zkušenosti. Já osobně bych to případně zasypala a použila normální cement. Nicméně jsem přesvědčená, že něco co se jmenuje cementový potěr bude vypadat úplně stejne...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: trtr
Datum: 12.07.13 17:13

Dobrý den, zakoupil jsem následující betonový potěr:

http://www.stavomarket.cz/pro…y-poter-maltop-bpj-421-30-kg/ a penetraci Socrait http://www.bal.cz/zbozi/1bj-soicrat-2802a-koncentrat/1q .

Myslíte, že uvedený betonový potěr bude dobrý? Hlavně mě zarazilo, že se jedná o jemný potěr pro vrstvy do 30 mm (to je cca 70% zamýšlené aplikace a pak je pár míst kde je třeba i takových 50 mm až 70 mm (30%). Mohu použít i tento jemný potěr i pro tato místa?

Jedná se mi o to aby to drželo i v tlustší vrstvě a neměl zbytečně doma rozdělaných pět pytlů různých zrnitostí. Díky.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.