Odpadní jímka - prosakuje dešťová voda

Od: Datum: 06.04.13 14:14 odpovědí: 1 změna: 06.04.13 16:26

Prosím o radu.Před několika lety jsem koupil rd. Na zahradě je pod terénem instalována kanalizační jímka z 1cm silného sklolaminátu.(zřejmě nějaká vojenská nádrž)

Přívod do jímky je z novoduru trubka průměr 150mm, která je do nádrže zaústěna. Problém, který nastal -přechod trubka nádrž

byl "oipován". Ipa se zřejmě odlepila od nádrže (cca po 8 letech) a do jímky přitéká i dešťová voda ze zahrady a jelikož jsme na břidle platíme za odvoz dešťové vody. Prosím o radu a nápady jak a čím přechod trubka- nádrž vyspravit?Instalační pěna?

Je vodě nepropustná? Zaústění je cca 75cm pod terénem- takže také přístup k místu nic moc. Za případné náměty mocx díky. JB.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: teempe44*
Datum: 06.04.13 16:26

Ocistit od zbytkov ipy a nanovo zaizolovat butylkaucukom- stavebny tmel / medvedie hov../. Tmel treba rozotriet do stran, nielen na samotne zaustenie.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.