Jak najit, kudy tece voda

Od: Datum: 02.04.13 20:24 odpovědí: 2 změna: 02.04.13 22:36

V panelaku v patre přimo pod námi, ale zeměpisně ne primo po nami, ale pod sousedem S, bydlí pán X, kterému nyní tekla voda skrze strop. U koupelny.

Vyšel za námi obhlednout situaci. U pana S nenašel nic podezřelého, proto byl u nás. Jak my, tak soused S právě vypustili vanu, takže to stále mohl být i on i my, od koho to vyteklo.

Sousedova vana má prý odpad v pořádku, kontroloval pan X. Na ten náš se musíme dostat. Vana je obložena kachličkama, ta jedna kritická tam drží naštěstí jen silikonem nějakým nebo co to je za lepidlo gumový.

Dotaz č.1: Jak snadno oddělat tu jednu kachličku? Rejpu to šroubovákem, už se začla hýbat, ale nerad bych, aby mi praskla, nechci taky uštípnout kachličku, co se hýbat nemá.

Dotaz č.2: Jde vůbec zjistit, odkud to k panu X dole teče?

Díky!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.04.13 22:10
avatar

Klidně to může být od pana Y, který bydlí někde nad vámi a vůbec to nemusí být z koupelny. Voda sice teče shora dolů, ale její cesty jsou v paneláku někdy nevyzpytatelné.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.04.13 22:36

Obkladačku ořízněte zalamovacím nožem půjde lépe vyndat, odkud teče voda toje třeba vše pečlivě prohlédnout chce to trochu cviku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.