1x

Remoska recepty

Od: Datum: 01.04.13 18:22 odpovědí: 6 změna: 12.04.13 19:21

Zdravím.Mám starou remosku original a chtěl bych v ní něco upatlat.Nevíte nějaké recepty?A chtěl bych vědět jak se dlouho v ní peče bábovka.Předem díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.13 18:32

Nejlepší je kousek bůčku, podlít a péci. Mňam.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.04.13 18:55

Stará remoska, to je jako el. trouba, bábovka tak 40 45min a zkoušela bych do ni píchnout špejlí.

Datum: 01.04.13 20:27

Dobrý večer,

recepty jsou přímo na stránce výrobce remosky: http://www.remoska.cz/recepty.html

Datum: 02.04.13 08:12

Včera jsem do remosky dala 4 krajíčky veky, 2x jsem remosku odklopila, vyvětrala vlhkost a veku obrátila.Pak jsem na ni položila plátky sýra. Opatrně, aby nepřečnívaly a já nemusela hrnec umývat od rozteklého sýra. Měla jsem skvělou večeři. ;) V remosce můžete dělat všechno jako v troubě. Jen sněhové pusinky a tedy Hraběnčin koláč v remosce nejde upéci. Jinak úplně všechno. *jasne* Dá se koupit náhradní spodní hrnec s nepřilnavým povrchem. Jestli máte ještě ten hliníkový, umýt ho, to se člověku odnechce používat ho.*cert*

Od: liduli
Datum: 02.04.13 13:07

Mám Remosku už asi 40 let - tu původní s hliníkovou mísou. Dělám v ní vše a od doby kdy začal existovat peč.papír tak jím vystýlám mísu ( kromě pečení masa), peču v ní hohzovy buchty, zapékám těstoviny, brambory a nemusím mísu vymazávat a vysypávat

Od: luda*
Datum: 12.04.13 19:21

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.