Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 01.04.13 01:49

Ani jednu z uvedených... ;)

Upřímně - matraci bych na netu nekupoval (leda osobně ověřenou) - přecejen v posteli tráví normální člověk cca třetinu života a tak považuju za rozumné ani její výběr neuspěchat. Doporučuju navštívit pár ´kamenných´ prodejen a na matraci si poležet, slušný prodejce s tím nemá problém. A je i velmi podstatné, na čem bude matrace položena.

Za sebe mohu doporučit třeba tuto - http://www.jelinek.eu/produkt…e-matrace/matrace-sara-klasik ,ale i když s ní mám dlouhodobou dobrou zkušenost, doporučuju, aby si ji každý případný zájemce důkladně vyzkoušel.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filius*
Datum: 01.04.13 04:37

Když už, tak doporučuji tu první. Mám také zdravotní matraci (skolióza) a jsem spokojen. Ráno vstávám odpočatý a bez bolestí zad.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.13 10:03
avatar

Výběr dobré matrace není snadná záležitost. Vzhledem k tomu, že to je důležité pro zdraví, není to levná záležitost, a budete na ni spát nejméně 10 let, věnovala bych výběru více času. Projděte několik obchodů specializujících se na zdravotní matrace, promluvte si s prodavači, vyzkoušejte si je - a pak si tu matraci třeba kupte přes internet.

Takhle kupujete "zajíce v pytli"...:)

doplněno 01.04.13 10:04:

mimochodem - matrace se vybírá také podle váhy...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: traicy
Datum: 12.06.13 12:06

Ahoj,

s upřímně tyhle firmy vůbec neznám. Ale vím, že to není vůbec jednoduchý nějakou matraci vybrat. Když jsme hledali matraci my, tak jsem našli kamený obchod SpiSladce.cz v Praze na Andělu a vydali se tam. Příjemná obsluha a hlavně poradí, můžete si tam vyzkoušet spoustu matrací a to je super. Nijak na Vás nelačí. No ale to hlavní, my vybrali matraci taky s línou pěnou, střední tuhosti a to Maxi Kings. Je asi 16cm vysoká a kdo má rád tužší spaní, tak doporučuju. A hlavně je nejlepší se fakt sebrat a jít to vyzkoušet.;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.06.13 19:10

Už to zde bylo řečeno - je určitě lepší matraci nejdřív vyzkoušet. Už jen kvůli tuhosti/tvrdosti matrace - každému vyhovuje něco jiného. Určitě jsou fajn matrace, kdy je z každé strany různá tuhost - i když jste matraci (určitou tuhost) předem zkoušel, můžete třeba po týdnu zjistit, že Vám nakonec vyhovuje tuhost "druhá" (na druhé straně matrace). Některé prodejny mívají občas "akci", kdy mají zapůjčen přístroj, který by měl člověku napovědět, jaká tuhost je pro něj vhodná. Nakolik se tomu dá věřit, toť otázka. V podstatě to je taková podložka, která se dá na Vámi zvolenou matraci, lehnete si a na obrazovce počítače se zobrazí, v jakých místech jsou jaké tlaky... Podle mě se tak vlastně zhodnotí vhodnost matrace vůči Vaší váze... Jinak Vámi uvedené matrace nevypadají špatně, ale zkušenosti s nimi nemám.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.