Míčky do sušičky

Od: Datum: 31.03.13 12:47 odpovědí: 5 změna: 01.04.13 22:03

Dobrý den, chci se zeptat jestli máte někdo zkušesnoti s míčky do sušičky?

http://www.mamlux.cz/prisluse…o-susicky-2ks-electrolux.html

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.03.13 16:30

Já mám peřinu 2x2m, náplň prachové peří. Výrobce doporučuje prát ve vodě a do sušičky dát 3 tenisové míčky. Snad předloni jsem štepdeku nechala vyprat, protože bych ji do pračky nedostala, ukázala jsem našitý lístek s pokyny a dala jsem ty tři tenisáky. Když jsem peřinu vyzvedávala, paní říkala, že ty míčky jsou bezva nápad, že už si je také koupili a budou je používat i k prádlu. Prádlo že je potom načechrané a není tak pomačkané. ;) Já sama nevím, sušičku nemám. Je to nesplnitelný sen.

doplněno 31.03.13 22:40:

Já jsem měla tenisáky. Sebrala jsem je svému psu, vyprala v mydlinkách s prádlem. Udělaly službu jako nějaké speciálky. ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: fiik®
Datum: 31.03.13 18:13

Děkuji za odpověd ;)

Asi tech 250 kč objetuju a zkusím to...

Jako myslím že sušička dokáže ušetřit hodně času takže ty peníze co do ní vrazíte se vám vrátí.

Datum: 31.03.13 18:33

Někde jsem četla,že stejnou službu udělají tenisové míčky. mamina

Od: erido
Datum: 01.04.13 22:00

Nechala jsem si dovést míčky do sušky s Anglie. Použila jsem je asi na 3 sušení (4 ks). Dělají v sušce neskutečný kravál, jsou tvrdé, sice po asi půl hodině sušení změknou a už tolik randálu nenadělají. Nyní už je nepoužívám, zničili mi buden sušičky (jsou v něm vytlačeny malé tečky). Ani jsem za ta sušení nepoznala výraznu úsporu času, či nadýchanější prádlo.

Od: erido
Datum: 01.04.13 22:03

ale tenisáky vyzkouším*palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.