Blum Aventos

Od: Datum: 30.03.13 19:40 odpovědí: 3 změna: 30.03.13 21:26

Dobrý večer moudré hlavičky ;)

chtěla bych Vás moc poprosit o radu. Nechala jsem si na zakázku vyrobit horní kuchyňské skříňky viz.foto níže, ktéré mají otevírání-výklopný systém Blum Aventos. Potřebovala bych poradit, zda je možnost na tomto systému nastavit polohovatelnost při otevření. Jde mi o to, že daná dvířka při otevření se otevřou až nahoru a právě u tohoto systému jsem v kuchyňských studiích viděla, že při otevření dvířek se dvířka zastavily v jakékoliv pozici aniž by se plně otevřely až nahoru. Jde to na tomto výklopném systému Aventos od Blumu, které je na fotce, nebo je nutné si pořídit výklopný systém jiný*nevi*. Předem moc moc děkuji *palec*

S pozdravem a prožitím krásných Velikonočních svátků

Hanička

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.03.13 19:41

foto 2

Datum: 30.03.13 20:06

Aventos se přece dá seřídit dle váhy dvířek. Pak se zastaví v jakékoliv pozici. Přímo na tom kování vidíte ikonu váhy - to je ten systém, jsou tam i stupnice nastavení otvírací síly. Snad napoví video.

Pokud ne, tak by to měl ten truhlář, co to vyrobil, taky nastavit. Očekával bych to jako samozřejmost!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.03.13 21:26

Děkuji za odpověď, co se týče truhláře zhotovitele ,byla to naše poslední spolupráce*stop*jelikož při dotazu na seřízení polohovatelnosti dvířek na mě zíral jak blázna a řekl mi, že to tam asi někde je*zed*každopádně ještě jednou děkuji za odpověď/reakci, dobrá odpověď je Vaše *palec*Pěkný zbytek večera

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.