Pračka Whirlpool, problém, nepere,cena opravy

Od: Datum: 30.03.13 18:46 odpovědí: 3 změna: 31.03.13 11:35
avatar

Pračka mrcha přestala "komunikovat". Jedná se o typ s vrchním plněním. Pořád bliká "kosočtverec uprostřed s čárkou". Nejspíš to vypadá na to, že si stále myslí, že není zavřené víko. Motor a nic takového neodešel. co by stála oprava? Asi tedy čidlo zavřeníčo co? díky.M. (taky už má něco za sebou).Párkrát to předtím zablblo, postačilo zavření a otevření. Teď už se neche rozjet. Programy se ukazují.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 31.03.13 09:22

bliká tam kosočtverec s čárkou? nespadlo Vám tam něco...*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.03.13 09:28
avatar

Překvapilo mě, jak servisman vyřešil opravu pračky Ariston v dceřině domácnosti. Nechal si poruchu popsat a navrhnul řešení za nějakých 3.500. Pak znovu zavolal, že by mohl namontovat už použitý díl, ale že to v dílně ještě diskutují. Nakonec zavolal, že se pokusí přehrát řídíci jednotku. A fakt. Pračku odvezl a nahrál znovu program. Za 1.600 sakum pikum a že pračka bude nejméně 4 roky sloužit v pohodě. ;) Kéž by bylo více takových servisů, že?!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.03.13 11:35
avatar

. . . asi tam nic nespadlo. Filtr pro zachycení předmětů jsem kontroloval. Nic tam nebylo. Do bubnu se můžu podívat. Ale věc se má tak,že pračka prala a jakmile začala ždímat a trochu sebou mlela, přestala ždímat a začla blikat = tlačítko start/stop. Tím usuzuju, že si systém začal "myslet", že se otevřely dvířka. Chybové hlášení to nehlásí. Obvykle to blikalo vždy, stačilo dvířka dotlačit a bylo - rozjela se. nyní už to nejde rozjet.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.