Zabudování závěsného wc

Od: Datum: 30.03.13 13:29 odpovědí: 8 změna: 03.04.13 22:48

dobrý den,

zkoušeli jste někdo zabudovat závěsné wc jinak než se zakoupeným závěsným systémem?

je to podle mne dost velká položka.

děkuji moc za případné rady či postřehy.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.03.13 13:34

nezkoušel jsem to ani bych o tom neuvažoval a dal bych tam co tam má patřit, obezdíte to okachličkujete a potom se Vám to může zbortit a ušetřený 1 NEBO 2 TIS KČ se určitě vyplatí, moje rada je dejte tam co tam má být a máte klidné spaní*smich*

doplněno 30.03.13 14:39:

tady je nejlevnější co jsem našel http://zachody.heureka.cz/alc…-wc-pro-lehke-konstrukce-sdk/ , jak se nehodí tak potom levnější už je jenom postavit kadibudku*smich*

Ohodnoceno: 1x

Od: zuzana7
Datum: 30.03.13 13:54

jj,kdyby to byly 2 tisíce...

jde to 5 až šesti tisíc nahoru...

Datum: 30.03.13 15:08

Váš instalatér zakoupí značkový závěsný systém za cca 3-3500Kč maximálně...za zbytek do 5tis Kč Vám WC zabuduje a máte to i s prací člověka co tomu rozumí.

Nedělejte experimenty když je to systémově vyřešeno.

Pokud na závěsné WC nemáte, kupte si klasické volně stojící WC...stojí 1/3 ceny závěsného.

Ohodnoceno: 1x

Od: olaf71*
Datum: 30.03.13 17:17

to je asi jako bych chtěl nové auto,ale nemám na něj. pokud na ten modul nemáte, tak ho prostě mít nebudete stejně jako já nemám to nové auto

Ohodnoceno: 0x

Od: olaf71*
Datum: 30.03.13 13:45

určitě to jde, stačí aby ze zdi koukaly dvě závitové tyče a na ně se dala mísa zavěsit, jen nevím, jak si představujete splachování, když je součástí systému. určitě by to také šlo,ale stejně musíte sehnat kompletní nádržku a ta by se musela někam pověsit a napojit

Od: hop®
Datum: 30.03.13 15:05

Nezkoušel a ani to zkoušet nebudu. Alcaplast je velmi dobrá značka a pokud můžete vestavný modul pověsit na zeď, jukněte SEM...

Ohodnoceno: 2x

Od: spu
Datum: 31.03.13 07:46

já si to svařil sám . cenově sem se vlezl do tisícovky i se splachovací nádržkou

Od: dfd
Datum: 03.04.13 22:48

odpoved je jednoducha, kdyz na neco nemam tak to nedelam. a volim cestu dostupnejsi, ne zadny podoma harakiri.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.