Jak na rychle hotovou betonovou podlahu

Od: Datum: 26.03.13 10:57 odpovědí: 7 změna: 26.03.13 19:54

Dobrý den, mám zase takový dotaz. zítra budeme pokládat nové odpady v domě. A potřebuji poradit, jak docílit za rozumné ekonomické náročnosti toho, abych vzniklé rýhy v podlaze vyspravil betonem a mohl aplikovat nivelačku. Jde mi o to, že na tyto práce mám jen několik dnů a nemůžu čekat na vyzrání betonu.

Tedy je něco co uschne v cca 5 cm vrstvě do druhého dne a můžu na to dát nivelačku? Myslím tím hlavně rychlotuhnoucí betony. aj. Nevím jak se to bude chovat. Děkuji.

Ideální by bylo, kdybych na to ještě do 3 dnů od aplikace nivelačky mohl dát plovoučku. Ale to už jsem asi bláhový...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.03.13 11:12

Spěchat příliš na betonovou podlahu bych nedoporučoval.Je tu jiná cesta,použít suché podlahy.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Od: vasfire*
Datum: 26.03.13 11:16

potřebuju v tý podlaze vyspravit cca 20 - 30 cm šlicy od odpadů.

Datum: 26.03.13 13:26

Jen je zapěň pěnou a po zarovnání přikrej deskami Rigidur.Případně rovnoui jen dlažbu.

JABRAKA

Od: hop®
Datum: 26.03.13 14:17

I na obyčejný beton o vrstvě 5cm můžete druhý den dát nivelačku, obě vrstvy mohou zrát a schnout současně. Ovšem s tou plovoučkou je nutné počkat do vyschnutí, ať tam dáte cokoli...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.03.13 18:11

nezbývá nic jiného nežli souhlasit s Hopem

Datum: 26.03.13 18:03

Beton si vytvrdne sám, souhlas s kolegou hopem. Chcete-li rychlé ztvrdnutí betoni, musíte do betonu před položením přidat vodní sklo-to ztuhne hned. Napřed vyzkoušet na malém množství.

Od: vasfire*
Datum: 26.03.13 19:54

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.