Jak uvolnit šroub uvnitř dřezové baterie

Od: Datum: 23.03.13 14:11 odpovědí: 5 změna: 23.03.13 15:55

Plochá drážka v hlavě šroubu se zdeformovala, šroubovák se nemá čeho chytit. Lze nějak šroub uvolnit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jirbar*
Datum: 23.03.13 14:21

Taky jsem musel odvrtat. Pokud odpadne hlava tak kus šroubu leze a na to již stačí pořádné kleště. Jenže v obchodě neměli mosazný a tak mi dali docela drahý nerez šroub. Myslím že ten příště již neodvrtám.

doplněno 23.03.13 14:38:

Sorry můj příspěvek se týkal odtoku u dřezu. Zmátlo mne, že vůbec nevím že by u baterie byl nějaký šroub a hlava měla drážku.

Ohodnoceno: 0x

Od: mh*
Datum: 23.03.13 15:44

jde vlastně o šroub uvnitř jednoho z kohoutů baterie, je měkký a šroubovák tu drážku úplně "rozžvýkal"

Od: mowla*
Datum: 23.03.13 15:55

"uvnitř kouhoutu"? - myslíš uvnitř rukojeti, jíž ovládáš kohout? - opatrně odvrtej hlavu, na kohoutu by mohl zbýt dostatečně dlouhý závit šroubu, aby jej (po sundání rukojeti) bylo možné chytit do kleští a vyšroubovat. Případně vnitřek kohoutu vyměníš.

Datum: 23.03.13 14:21

Vyvrtat?

Od: olaf71*
Datum: 23.03.13 14:34

natočit dvě matky na sebe (kontra), utáhnout klíčema proti sobě a pak tou blíže k baterii povolovat

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.