Mých 10% daně z nemovitosti

Od: Datum: 18.03.13 10:03 odpovědí: 2 změna: 18.03.13 16:10

Nerozumím si s většinovým vlastníkem domu. Dříve jsem mých 10% daně zaplatila jemu a on celou částku na finančáku zaplatil. Mohu zajít na finančák a zaplatit tam jen svých 10%? Děkuji!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mmmmmm*
Datum: 18.03.13 11:05

O rodělení úhrady daní lze pořádat do konce ledna každého roku. V tomo případě, je již pozdě spoluvlastníctví si nahlaště další rok.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jar®
Datum: 18.03.13 16:10

Zjistěte si zda nakonec nebudete platit vyšší částku než dosud. Za daň se platí minimální částka myslím 50,-Kč nebo 100,-. Jinak se musíte na finančním úřadě přihlásit jako plátce daně z nemovitoství, většinovému vlastníkovi oznámit zněmu platby úhrady - budete platit přímo finančnímu úřadu. To můžete udělat kdykoliv v průběhu roku, Platbu za daň z nemovitostí už by jste měla letos zaplatit jemu, v případě, že máte podezření, že většinový vlastník za vás platbu neprovedl, můžete si vše zjistit na finančním úřadě - daň z nemovitostí.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.