Zatepleni pudni podlahy - srazeni vody

Od: Datum: 16.03.13 06:17 odpovědí: 2 změna: 16.03.13 09:14

Dobry den, v obytne casti se mi udelal flek na strope od skondenzovane vody. Je to sdk strop bez parozabrany, mezi tramy je vata 160mm. Nez opravim ten strop, chci se zeptat. Pomuze mi na pudu na hlinenou mazaninu rozrolovat dalsi vatu 160mm? Chci zabrait tem kondenzacim. P.S: Dela to porad dokola v jednom miste kazdy rok. dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.03.13 06:53

Jde o to, jaká je to voda, jestli je to zevnitr zkondenzovana, nebo nad SDK ve vatě nebo jestli to např. kape ze střechy?

doplněno 16.03.13 13:07:

V tom případě si myslím, že vlhkost, která zespodní místnosti prostupuje skrz sádrokarton je zadržená ve vatě, kde se nestačí odpařovat. Nemyslím si, že by to byl kondenzát, ale v podstatě vše je možné, mohl by odpovědět Milan Cukrář.

doplněno 16.03.13 13:08:

Hlavně by to chtělo jak a kolik toho tam máte, respektive jak je dělaná konstrukce, např, já mám odspodu rákosový strop, podbití, nosné trámy 20cm vysoké, mezi nimi vzduch, na nich prekenný záklop a na něm škvára, cementový potěr a na tom půdová dlažba.

doplněno 16.03.13 13:09:

Navíc jak jsem psal, jste si 100% jistý, že tam neteče voda ze střechy, která by pak prostupovala konstrukcí logicky směrem dolů? Dejte foto míst, popř. nákres konstrukce.

Ohodnoceno: 0x

Od: axel2
Datum: 16.03.13 09:14

Ta voda zkondenzovala na deskach na podlaze pudy - to znamena je to nad sdk i nad vatou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.