Lepidlo na polystyren, perlinku

Od: Datum: 14.03.13 21:52 odpovědí: 8 změna: 15.03.13 09:01

Dobrý den, chci natáhnout vnitřní omítku na polystyren /perlinku/
Nerozumím těmto materiálům a koupil jsem zatím 25kg pytel lepícího a stěrkovacího tmelu na fasádní systémy Baumax ale nevím, jestli jde o kvalitní lepidlo.
Přece jen je cena oproti třeba weber.thermelastik o polovinu nižší. Je taky kvalita horší? bude se drolit,
nebo bude výsledek dlouhodobě kvalitní? A ještě jeden, možná hloupý dotaz: dají se tyto dvě značky smíchat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 14.03.13 21:57

Dovnitř to je asi jedno. Nižší cena bude vyvážena možná "horší prací" s materiálem, ale ne výslednou kvalitou.

Ale nemíchal bych to, raději, klidně bych ale natáhnul půlku jedním lepidlem a pak pokračoval jiným...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.03.13 22:12

Nebo je nižší cena jen díky marketingu!

Ohodnoceno: 0x

Od: mimoreal*
Datum: 14.03.13 22:25

jde asi o 25m2 tak koupím ještě dvě levné a jednu dražší třeba kolem oken aby se s tím líp dělalo..

pokud teda výsledek neohrozím :)

Od: hop®
Datum: 14.03.13 22:33

S tou levnější se asi víc nadřete, ale pravidlo to být nemusí, někdy levnější "záležitosti" fungují lépe než ty dražší. Ja jsem zvyklý na jednoho výrobce a u většiny materiálů v zedničině tuto značku preferuji. Ale netvrdím, že jiná značka je méně kvalitní, A cena není rozhodující, jak bylo napsáno...

Ale na tom, abyste raději nemíchal dva materiály v jednom kýblu trvám! ;)

Datum: 14.03.13 22:30

Překvapuje mě, že zateplujete. - dáváte polystyren zevnitř bytu. Chtěl jsem toto také dělat, ale odborník mi to nedoporučoval s tím, že z venku bude zdivo promrzat a pod polystyrenem se bude tvořit vlhko a zeď bude plesnivět.

Raději si to ještě ověřte.

Datum: 14.03.13 23:01
Nenapsal jsem, že jde o zahradní chatku :)
Datum: 15.03.13 07:47

bez obav toto je vhodné lepidlo..

Nelze rovnat nějaké lepidlo s nějakým lepidlem jen podle ceny..

Datum: 15.03.13 09:01

Díky všem za rady, moc mi to pomohlo

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.