Jak renovovat stará vrata

Od: Datum: 10.03.13 09:33 odpovědí: 2 změna: 10.03.13 11:10

Dobrý den, mám u svého baráku dřevěná vrata, natřená nějakým palisandrem či co, jsou místy odřená, na okrajích dvířek i třísky málem ulomené, vůbec nevím, jak je svépomocí opravit, poradil by mi někdo? Předem moc děkuji. Verule


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 10.03.13 10:47
 
avatar

Dobrý den, mohu Vám poradit pouze obecně, protože neznám skutečný stav vrat. Všechno již uvolněné odstranit, přilepit (nebo hřebík či vrut) a nahradit jiným kusem dřeva. Přebrousit, vytmelit a přebrousit.

Potom nátěr, který dobře kryje. Asi nejlepší by bylo poradit se třeba se sousedem nebo s někým, kdo ta vrata uvidí na místě. Můžete sem třeba vložit i foto celých vrat a foto poškozených částí. Potom by se lépe radilo a konkrétněji. Zdravím!

 
Od: ladaadal*
Datum: 10.03.13 11:10
 

Jak píše ben, bez pohledu se těžko radí. Něco lze jen přebrousit, něco přejet hoblíkem, něco se musí vyhoblovat a nahradit... Fotka by pomohla nebo kutil z okolí.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.