Čištění koberců firmou PENGUINCZ

Od: Datum: 09.03.13 14:05 odpovědí: 5 změna: 09.03.13 19:38

Dobrý den,

Chci se zeptat, zda-li máte někdo zkušenost s čistěním koberců firmou Penguin cz? Jde mi o to, aby z koberce nebyla po vyčištění "hadra", respektive aby se nezvlnil. Nebo máte někdo zkušenost s vyčištěním koberců firmou, kde byl výborný výsledek? NECHCI domácí čištění vysavačem. NEJDE mi o vyčištění skvrny, ale celého koberce!

Děkuji všem, přikládám i obrázek

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.03.13 15:33

Čištění koberců a čalounění provádíme už mnoho let.Dá se říci,že s kvalitním strojem a čistícím prostředkem je čištění bezpečné a perfektní.Jde o to,aby prací roztok nebyl nasáknutý zbytečně do hloubky koberce a jeho čistící síla a účinnost byla dostatečná na uvolnění nečistot.Pak následuje odsátí vody s nečistotami silnou vývěvou.Po třech hodinách se běžně na námi vyčištěný koberec může vstoupit bosou nohou.POKUD SE VYSKYTNOU NEIDENTIFIKOVATELNÉ SKVRNY,ČISTÍME JE INDIVIDUÁLNĚ.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Od: marry007
Datum: 09.03.13 15:54

Děkuji za odpověď, mohu se zeptat na odkaz na vaše webové stránky či nějaké bližší informace? Případně kde sídlíte?

Datum: 09.03.13 16:04

Čištění na Berounsku,Lounsku,Rokycansku.Odkaz přes poštu.

JABRAKA

Od: ifkali*
Datum: 09.03.13 18:00

Čalounění potřebuji vyčistit taky, ale jsem daleko od Vás, škoda.

Mám 4 křesla, které jsem naivně koupila v domnění, že to půjde lehce čistit...Potah nejde sundat, je to přímo na křesle, ted´ bych to už nekoupila. Jsem to zkoušela i práškem Vanish na koberce a čalounění -to je čištění na sucho, apilkace, působění a vyluxovat.

Výsledek k ničemu.

doplněno 09.03.13 19:52:

Jabraka-děkuji.

Datum: 09.03.13 19:38

Zkus se zeptat na firmy,používající systémy Kärcher.Měli by zajistit podobnou kvalitu.

JB

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.