Bio-wolframové nádobí top moravia

Od: Datum: 28.02.13 14:00 odpovědí: 4 změna: 28.02.13 18:10

Dobrý den,mám zakoupenou sadu z top moravia,hrnce jsou docela dobré,akorát mě zaráží,že firma reklamuje,že jsou hrnce absolutně nezávadné,když se vám kousek odloupne-třeba do jídla a vy to sníte..Hrnce jsou uvnitř s tzv.bio wolframiovou vrstvou,ta nám jaksi zmizela,nejspíš jsme tu vrstvu vyvařili a snědli,nebo umyli pod vodou,ráda bych věděla jestli mi ten těžký kov může nějak zdravotně ublížit-ze sady 5ks hrnců,nebo existuje nějaký bio zdravý wolfram?firma se snaží samozřejmě řešit tak,že je vše v pořádku.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.02.13 14:15

to se jako odlouplo a ted je pod tim co? jen kov? tak to priste panev za kilco ... je to smutne davat tolik penez a pak se to odloupne a sni ... rozhodne bych jim to omlatil o hlavu

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.02.13 14:20

Nejlépe je věřit reklamám a dát za nádobí desetkrát tolik,co stojí.My jsme vyrostli na nádobí smaltovaném a jak to vypadá,přežili jsme ho.Líbí se mi lidé,kteří shánějí jen zdravé a BIO,a přito hulí jak fabriky a zpíjejí se do němoty.

JABRAKA

Od: bartas*
Datum: 28.02.13 18:04

http://www.topmoravia.com/cz/…p/wolframiovy-lity-hrnec7.php Je to výrobek o kterém mluvíte? ta cena je asi špatně

Datum: 28.02.13 18:10

Tyjooo, nejen u tohohle hrnce, ale i jiných jsou ceny, že se věřit nechce vlastním očím *ee*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.