Jakou vrchní matraci

Od: Datum: 26.02.13 12:23 odpovědí: 4 změna: 12.03.13 14:09

Mám v pokoji pro hosty starší válendy se třemi polštáři, které nejsou pohodlné a tlačí. Hledám nějaký nápad (kromě molitanu) jak každou válendu nahoře pokrýt nějakou vrchní matrací, pochopitelně slabou. Moje babička tomu říkávala čabraka, což dnes tomu názvu odpovídá jiné zboží.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 26.02.13 12:28

V Ikee, Jysku nebo podobných obchodech hledejte zboží pod názvem vrchní matrace.

doplněno 26.02.13 12:31:

Změna, vrchní matrace je to v Jysku, v Ikee krycí podložka.

Ohodnoceno: 2x

Od: stannda
Datum: 26.02.13 12:35

Vrchní matrace v jysku (mnoho rozměrů) doporučím- sám mám 2ks po 1350kč/ks a spokojenost.

Od: uska®
Datum: 26.02.13 13:24

Nechala jsem si na míru udělat matrace pro hosty s dopravou zdarma. Není to molitan, je to tvrdší PUR pěna a matrace na válendu stojí kolem tisícovky. Jsou velice ochotní, za matraci na míru nebyl žádný příplatek a doprava zdarma. Koukněte na

http://www.grossmann-matrace.…z/pur-sendvi-269-ove-matrace/

Ohodnoceno: 2x

Od: jankkaa
Datum: 12.03.13 14:09

Chránič matrace nebo vrchní matrace, jak píši přede mnou. Jednak to trochu změkčí pružinovou matraci, kterou mají, ale také se to lépe pere a čistí. Hodím to jednou za čas do pračky a je hotovo.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.