Povrchova uprava zdi proto poskrabani kockami

Od: Datum: 24.02.13 21:59 odpovědí: 10 změna: 25.02.13 18:13

Dobry den,

mame 3 kocky a v okoli mist kam skacou jsou na zdech skrabance od drapu - logicky.

Dosud jsme to resili polepenim koberce,ale to nelze na vsech mictech nehlede na to ze na nem ulpiva prach, pach at.

Napadlo me tam dat nejake obklady,ale odolaji? Nebo sklo,ale to je celkem neprakticke :)

Existuje nejaka smes nebo primes, nebo proste neco co mi na zdi vytvori povrch ktery je takovemu poskrabani odolny?

diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.13 22:11

Použil bych buď obklad anebo latexový nátěr ve dvou vrstvách, ale až ho budete sundavat dolu, tak si dáte do těla

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.02.13 22:12

Nějaké kachličky, nebo dlaždice, to nepoškrábou :)

Od: andrea1*
Datum: 24.02.13 23:02

Nešlo by odstranit příčinu proč tam skáčou? Také jsem měla v bytě tři kočky.

Datum: 25.02.13 05:57

naštukovat, vymalovat a kocoury premistit ven.

nejsem zastancem koček v domě, jsou to bacilonosici.

Datum: 25.02.13 12:08

Mají kočky škrabadlo? Pokud ne, kupte jedno velké až do stropu a jedno nebo dvě malá.

Od: mx*
Datum: 25.02.13 13:06

Diky za reakce,

nejlepsi budou asi ty obklady,ale nevim kdo by se s tim rezal :)

Kocky skrabadlo samozrejme maji. Problem neni v tom ze by skrabaly zed protoze nemaji kde,ale protoze napr skacou na okna a i pelisky maji na vyvysene zdi, ktera je pak poskrabana.

Od: andrea1*
Datum: 25.02.13 18:13

Tady je snadná pomoc. Dejte pod okno (poelíšky) něco jako schod, aby skákaly na něj a odtud na parapet. Takto to mám vyřešené venku. Mám tam dva schůdky a kočky po nich vyskočí na lodžii a odtud jdou prolézačkou (v létě), která je v v rámu se sítí před balkonovými dveřmi, které jsou v létě otevřené, rovnou do místnosti. Kdyby tam schůdky nebyly, byla by umazaná a poničená fasáda.

Datum: 25.02.13 14:36

Doporučuji na stěnu,kam se škrábou,zavěsit nějaký sisálový koberec.

JABRAKA

Datum: 25.02.13 16:39

jabraka sice dobrý nápad ale ten koberec vypadá do roka strašně.

Datum: 25.02.13 17:42

Tak se za 300 .- koupí kousek nového a zase je doma kus nového.

JB

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.