Podlaha garáže

Od: Datum: 20.02.13 11:06 odpovědí: 7 změna: 17.07.14 08:44

Dobrý den, potřeboval bych poradit, čím natřít betonovou podlahu v garáži. Něco odolného proti mechanickému a chemickému poškození. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 20.02.13 11:11

Nejodolnějšími krytinami jsou epoxidové stěrky - např. http://www.floormat.cz/epoxidove-sterky/

doplněno 20.02.13 11:38:

Pckop: - také jsem měl :-D - bohužel, chemicky je velmi ´neodolná´...

doplněno 20.02.13 12:01:

Pckop: OK - já garáž používal i jako dílnu. Potřeboval jsem zbavit laku starou skříňku, louhem - a kdekoli mi louh ukápl nebo stekl, oloupal se po ´chvíli´ nátěr... Jako nátěr ´parkovacího´ místa to stačí. ;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.02.13 11:32

Betonovou podlahu v garáži mám natřenou nátěrem Ekoban forte.

doplněno 20.02.13 11:51:

Mám to 3 roky, stojí tam dvě auta, malotraktor, sekačka, atd. a zatím v pohodě. Uvidím co dál, teď to řešit nebudu.

Ohodnoceno: 1x

Od: frantik*
Datum: 17.07.14 08:44

Dobrý den, také uvažuji o barve Ekoban Forte Plus. Prosím jak jste penetroval (jaký poměr voda a barva) a jakou barvu jste dal na podlahu? Rozhoduji se mezi béžovou a šedou.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.02.13 11:57

natřel jsem u otce,po čase se to stejně odrbalo,nakonec jsem koupil technickou dlažbu,cca 160kč stál metr,je to tvrdá dlažba slinutá,8mm,nalepil a mám klid,když vezmu co stojí kvalitnější barva tak zas tak velký rozdíl tam není

Od: expeedy886*
Datum: 20.02.13 14:11

Dobrý den,

já jsem si dělal garáž sám a použil jsem barvu LAS 2636 BE od firmy Sincolor, co mi doporučil brácha - ten s tím taky dělal. Je to paráda - v setu je nátěrovka i tvrdidlo, ředidlo jsem si k tomu taky koupil od nich na jejich e-shopu, a co je bezva - z tý plechovky uděláš jak penetraci a mezivrstvu, tak i vrchní nátěr. A ještě to má nějakej certifikát na "styk s ropnými látkami".

Jezdím po tom každý den autem a můžu jen doporučit.

Datum: 20.02.13 14:23

Včera jsem viděl v lídlu nátěr na podlahy a schodiště.Pokud máš do lídlu blízko,zajdi.Ve čtvrtek už končí sortiment.

JABRAKA

Od: svata*
Datum: 22.02.13 08:30

Před 5ti lety jsme řešili podobný problém, natírali jsme betonovou podlahu v dílně. Byla ale dost zamaštěná, tak jsme to důkladně přebrousili do čista a pak jsme použili na doporučení EPOLOK LAS 2636 na beton od firmy Sincolor. Barva na tom drží výborně, dodnes nedošlo k žádnému odlupu ani jinému poškození a to tam ten můj pořád něco kutí, rozebírá, svařuje a tak.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.