Byt odhlášení plateb

Od: Datum: 17.02.13 07:49 odpovědí: 3 změna: 17.02.13 14:25

Dobrý den. Mám byt který je prázdný neobydlený. Byt pujde do prodeje. Kde mám odhlásit platby elektřiny internetu a jiné. Platby mám vedené trvalým příkazem k uhradě v bance. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.13 08:40
avatar

U jednotlivých dodavatelů - adresy najdete ve smlouvách. Pravděpodobně budete muset dát výpověď a dodržet výpovědní lhůty.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: elpiska*
Datum: 17.02.13 13:46

Nezapomeňte se taky podívat, co platíte přes SIPO. Ten, kdo Vám tam platbu předepsal, ji může zrušit nejpozději 20. měsíce předcházejícímu tomu, kdy už nechcete platit. Tj. 20.2. Vám změní předpis na březen.

Platby za byt (fond oprav, zálohy na teplo, vodu atd.) předepisuje správce, pevné platy musíte jako vlastník platit každý měsíc, ale zálohové Vám mohou snížit. Se správcem Vás může zkontaktovat výbor společenství. A při předání bytu nezapomeňte nahlásit správci konečné stavy vodoměrů.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: afraid
Datum: 17.02.13 14:25
Na základě podané Žádosti o ukončení smlouvy bude provedena demontáž elektroměru s ukončením smlouvy o dodávce elektřiny / o sdružených službách dodávky elektřiny. Stav elektroměru bude odečten pracovníkem na místě při odebrání elektroměru. Poté obdržíte ukončovací fakturu.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.